| anonim_4396 a întrebat:

1000 de ani in viitor sau 1000 de ani in trecut?
Unde ai alege sa te duci?
Prezentul nu este o optiune.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viitorul nu exista, nici in trecut nu poti merge pentru ca prea multe s-au intamplat, un atom poate sa fie in trecut dar noi avem miliarde de atomi e imposibil asa ceva desi nu se poate asa ceva

| Mayhem666 a răspuns:

In viitor, ca e mai multa tehnologie. Acum 1000 de ani nu existau anime in trecut, cred ca nici macar electricitate nu exista. Pentru mine viitorul ar fi o optiune.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Atunci sa-ti iei niste hdd-uri externe si laptopul si cateva milioane de baterii ca in viitor animeurile o sa fie istorie, la fel si laptopurile si priza de acum.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anime-urile nu vor fi istorie, vor fi mult mai evoluate decat sunt acum. Anime-urile nu vor disparea niciodata. Exista mii de iubitori de anime de toate varstele in toate tarile din lume, deci este imposibil sa dispara si sa devina istorie. O data ce incepi sa iubesti anime-urile, nu ai cum sa renunti la ele, iti dau mai multa dependenta decat drogurile, si vor exista din ce in ce mai multi oameni care se vor uita la anime, numarul nu va scadea, ci va creste.

| OnePiece a răspuns (pentru Mayhem666):

Anime-ul va disparea si el. Totul are un inceput si un sfarsit, nu crezi?

| Mayhem666 a răspuns (pentru OnePiece):

Ai dreptate, vor disparea, dar doar atunci cand si oamenii vor disparea. Atunci va fi sfarsitul, pana atunci, anime-urile vor continua sa evolueze. Si vor aparea din ce in ce mai multe pana atunci.

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

Oppai

| syd a răspuns:

1000 de ani in prezent?

| anonim_4396 explică (pentru syd):

De ce nu 1000 de ani in prezentul viitorului trecutului tau?

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

1000 de ani de azi ar fi ok

| DavidoffUser a răspuns (pentru syd):

big grin