Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in orice loc din acest univers si la orice moment (din trecut, prezent sau viitor), unde ai alege sa te duci?

128 răspunsuri:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Las Vegas si Hawai

| AalLeExX02 a răspuns:

Nicaieri laughing)

| Camytza2003 a răspuns:

In trecut pentru a vedea formarea Terrei.

| Bog312 a răspuns:

In trecut.

| aurora23 a răspuns:

Daca as putea m-as duce in Franta sau in Anglia in trecut

| AlinG5 a răspuns:

La Dumnezeu!

| Dy2000 a răspuns:

În viitor.La facultate.

| alchimistuinfinit a răspuns:

In trecut, as da timpu inapoi chiar happy

| mrblizz311 a răspuns:

Loc: california/Los Angeles.
timp : prezent big grin

| georgianageo13 a răspuns:

As vrea sa vad viitorul. Familia mea in viitir as vrea sa vad tehnologia.

| 11dimi a răspuns:

Sa traiesc prezentul in cele mai frumoase locuri din UNIVERS!

Răspuns utilizator avertizat
| bubulina2012 a răspuns:

In momentul cand m.am sarutat cu fostul meu iubit....as oprii asta big grin

| Ani4you a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in viitor sa vad cum o sa fiu la facultate

| StefanR0 a răspuns:

Momentul in care doua persoane si-au dat seama ce inseamna sentimentul de dragoste.
As mai incerca sa merg in viata timpurie a Pamantului ca sa vad cum aratau lucrurile pe atunci si tot asa...

| Mark72 a răspuns:

Mi-asi dori sa ma intorc la scoala, ma refer, in clasa I, dar sa am mintea de acum!

| DrewAndrew a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/edw14ro
Dati o geana pe channel sa fiti mai veseli si sa va amintiti de weekend!

| Suleiman a răspuns:

In trecut pe vremea lui Mihai Viteazu sa cuceresc Romania sa fie condusa de turci ca poate acum era mai bogata tara asta

| fana1fp a răspuns:

Mas duce in trecut! Iubesc actorii, cantaretii, muzica, iubirea dintre oameni care era in trecut.As sta tot in Romania.As vrea sa ma fi nascut pe cand debutau marii nostri artisti:Florin Piersic,Amza Pelea, si din alte tari, Toto cutugno, Al bano, Julio iglesias. Oricum as alege trecutul!

| cristimaz a răspuns:

As vrea sa ma duc in trecut cam cu 2000 de ani in urma, dar sa am cunostintele de acum si o inventie din prezent pentru. ca tehnologia sa evolueze mult mai repede

| StarAlex a răspuns:

Trecutul nu mai contează, cum a fost aşa a fost. Prezentul îl trăiesc acum şi văd cum este, cu bune, cu rele. Mi-ar plăcea să pot călători în viitor, să văd cum voi fi atunci, ce profesie voi avea, şi aşa mai departe. Mi-aş dori să pot repara acum eventualele greşeli pe care le voi face în viitor, sau măcar să ştiu să le evit.

| iamadaydreamer a răspuns:

Mi-ar placea sa vad Atlantida.

| Elenna21 a răspuns:

Eu as prefera sa traiesc prezentul si sa ma uit la viitor deoarece trecutul este format din amintiri dureroase sau fericite si daca ai facut ceva gresit in trecut nu mai poti repara insa, tu iti creezi viitorul.

| nicushor42 a răspuns:

In China sa am smartphone de ultima generatie laughing

| nicushor42 a răspuns:

In viitor

| 2ℓєι a răspuns:

Nasterea lui Chuck Norris.

| LuvPuppies a răspuns:

Eu as calatori in trecut, cand a inceput constructia turnului Eiffel.

| Amalya88 a răspuns:

Los Angeles

| MirunaxD a răspuns:

In prezent, Hawaii

| Roccsy a răspuns:

In viitor sa vad ce voi ajunge in viata