| Allix13 a întrebat:

Daca ai stii ca o sa mori intr-o luna...te hotarasti sa faci o lista cu lucrurile ce ai vrea sa le faci inainte de moarte, ce ai include in lista?

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

As spune unor fete ca le iubesc apoi leas viola, apoi as face 7 molotovuri as fura o pusca si parlitorul de porci al bunicului meu si m-as duce la parlament, nu stiu orricum e sigur ca as viola jumatate din romancele sub 18 ani,as ingrpa jurnalul meu impreuna cu multe bijuterii (dupa ce fac o vizita cu pusca furata pe la amanet)as face un tron din scanduri de cires,as sapa o groapa perfecta as face si un cavou, o sa ii bat pe toti de pe lista mea neagra, as fuma ceva iarba as sparge stocul de heroina, as incerca si perlandez de curiozitate, 2 zile as sta in coma dupa atata alcool as fuma pana imi cedeaza plamanii, sa nu uit sa ii scot ochii profei de mate as spune adio familiei prietenilor si primei mele partenere(mana mea dreapta)as bate un gabor si cum zice uzzy in continuare.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Denis777):

rolling on the floor))

| Leops a răspuns (pentru Denis777):

WEEE tu esti cu capul rau rolling on the floor

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

As face tot ce-mi sta in putiinta sa pot omori cat mai multi tigani.

| Mădă0611 a răspuns:

N-am nevoie de lista laughing Eu m-as departa de lume, incet, incet, ca sa nu isi dea seama ca am plecat si as asculta mai multa muzica, in caz ca dupa moarte o sa exist sa pot sa imi folosesc subconstientul pe post de MP3 Player big grin

| Denis777 a răspuns:

Frate daca aveti ceva cu tiganii faceti niste lagare sau facetii sclavi

| GarryOfLivia a răspuns:

Prima data doamne fereste apoi lucrurile: 1) as spune spune fetei pe care o plac ca o plac 2) mi-as lua adio de la prieteni si rude 3) as cumpara jocul battlefield 3 4) as spune fetei pe care o plac ca o sa mor 5) imi traiesc restul vietii la maxim. extrem si in mod de adrenalina 6) las snopii in bataie pe dusmanul meu 7) as manca toate mancarurile din lume 8) as scrie pe TPU ce ati face voi daca ati murii intro luna 9) mas sinucide inainte de amurii cel mai bine fiind innecat 10) as murii linistit dar de ce intrebi mori intro luna sad

| Allix13 explică (pentru GarryOfLivia):

† Doamne Fereste † laughing