| Joker3134 a întrebat:

Daca ai studii superioare îți măresc salariul patronii indiferent unde lucrezi?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu... daca el vrea sa iti mareasca, bine. Daca nu, nu. Ce iti ramane de facut? Sa mergi acolo unde ti-l mareste.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu LOL. Îi doare fix undeva că ai tu studii superioare. În multe firme ai același salariu cu ăla care a terminat doar 8 clase.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar o sa il ai oricum foarte mare de la bun inceput. La unele firme se poate sa nu fie nevoie sa muncesti daca arati carnetul de note semnat de maica-ta.