| RAY a întrebat:

Daca ai vedea ca cineva arunca o sticla de plastic in fata ta ai luao si ai duceo pana la cosul de gunoi sincer?

https://www.youtube.com/watch?v=IK0glc4V2Q4

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Unii merg ca nişte zombi, complet nepăsători. Dar nu am cine-ştie-ce pretenţii de la o societate, în care este normal să torturezi, să violezi, să omori...doar pentru că e o specie diferită. Nepăsarea asta e mai adânc înrădăcinată decât ţi-ai imagina. Cele din imagini sunt doar zgârieturi de suprafaţă - cazuri minore.

Şi da, mi s-a întâmplat să strâng gunoi după altcineva.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Oameni ai cavernelor, nu ai ce sa le ceri!

| Mădă0611 a răspuns:

Nu. Am vazut in fata mea o tiganca, din aia cu fusta colorata, si cu 2 puradei, mancau inghetata apoi au aruncat ambalajele pe trotuar. Ma gandeam sa le iau sa le arunc la gunoi, dar nu imi trebuia scandal cu astfel de specimene, mai ales ca astia isi cheama rudele si apoi te ataca stolu. oh go on

| RAY explică (pentru Mădă0611):

Rasisto

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

E dreptul meu sa ma apar.

| RAY explică (pentru Mădă0611):

Glumeam,ai procedat bine

| Florentina9210 a răspuns:

Normal. Trebuie sa protejam mediul inconjurator. Daca toti am arunca pe strazi, cosurile de gunoi, la ce-ar mai folosi?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Poluam mediul si daca mergem cu masina. Mie unul nu mi-ar conveni sa vad gunoaie pe unde ma duc. E bine ca se fac actiune ale primariei pentru curatenie

| LostInPark a răspuns:

Se raspunde cu:"da, strang gunoiul altuia."
Altfel, doar cu gunoiul tau in buzunar ar reiesi ca le strangi pe ale tale sa nu fii judecat sau amendat, facand asta de frica.
Nu salvez planete, am incercat cu un paianjen and i f#ck things up.
Imi multumiti mai tarziu. happy

| RAY explică (pentru LostInPark):

Cineva a aruncat un paienjen in fata ta si l-ai adaoptat ca animal de companie ce frumos