| nu conteaza_8511 a întrebat:

Daca am avea ocazia (noi, cei de pe TPU) sa ne cunoastem fata in fata, nu credeti ca am fi altfel fata de cum suntem aici?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu m-am intalnit cu anumiti useri, si tind sa cred c-am fost la fel. Insa ma pot insela. De asemenea, userii pe care i-am intalnit s-au comportat pe masura, ba chiar mi-au lasat o impresie si mai buna decat aveam.
Si, mai mult de atat, am inteles ca sunt oameni simpli, ca si mine, care-si duc traiul zi de zi, iar calculatorul e doar un mijloc de informatie, cultura si totodata pierdere de timp.

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ba daaaa.persoana virtuala este total diferita de persoana naturala.
Toti avem calitati aici, toti iubim, toti dam sfaturi. dar in viata reala suntem oameni.nu poze si nick-uri pe internet.

| SweetCandy a răspuns:

Eu una nu s fii altfel...insa sunt sigura ca exista si persoane care au o oare care "masca"big grin
si app...saptamana asta ma vad cu un user TPU...deci...:hee hee

HepHap
| HepHap a răspuns:

Tu ce crezi? Ma intreb cat de "sclipitori" si utili ar fi unii, atunci cand nu mai au google-ul la indemana...

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu unul nu.

| adyth a răspuns:

Da. N'ar mai avea toti atat tupeu....si categoric nu ar mai fi atat de perfecti pe cat vor sa para unii.

| Yly a răspuns:

Cu siguranta

| Raul a răspuns:

Da, da, da, da si iar dabig grin...toti cei dinaintea mea au dreptate:d

| Alex >D a răspuns:

Eu cred ca suntem in mare la fel... chiar vreti sa ne intalnim? laughing dar eu ma intalnesc numai cu fete clar rolling on the floor

Dan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, atunci am putea sa mincam si noi un mic si sa bem o bere impreunabatting eyelashes