| MishuCuc a întrebat:

am ocazia sa ma apuc de tenis.Ce credeti desprea acest sport? Sa-l incerc?

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Daca ai ocazia, de ce nu? Poate altii nu au ocazia asta..Incearca si daca iti place continua, in plus ..chiar daca nu iti va parea asa de interesant, scapi de plictiseala si iti faci prieteni noi (apropo, multe fete merg la tenis laughing vezi ce faci )Bafta!laughinglaughing

4 răspunsuri:
| laurence a răspuns:

Este un sport incredibil care te va face intr-o luna "baiat cu patratele si muschi"

| Dkgray a răspuns (pentru laurence):

''intr-o luna baiat cu patratele si muschi" laughing Buna asta!

| laurence a răspuns (pentru Dkgray):

Mersi...xd

| stoicaadelina a răspuns:

Da de ce nu... Este un sport care iti acorda sansa sa ai o viata sanatoasa si vei avea si fibre in corp. Succes