| Albinuta1234 a întrebat:

Daca am o raceala sau vreo infectie acolo jos menstruatia poate intarzia? Va rog ajutati-ma. Urgent!

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

O raceala in mod sigur iti poate cauza intarzierea menstruatiei. O infectie, nu cred. Dar nu se stie niciodata. Linisteste-te, vei fi bine!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| NH4OH a răspuns:

Răceala nu are legătură cu menstruația. Mai spuneau bunicile noastre că dacă stăm pe ceva rece sau ne spălăm cu apă rece răcim acolo și o să ne doară foarte tare. laughing Nu are legătură.