| Deyaa2 a întrebat:

Daca am telefon Vodafone 555 Blue cum ma deconectez de pe facebook?

3 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

De la setting log out facebook

| diana_9674 a răspuns:

Si eu tot telu asta am, si am ceeasi problema...ai aflat cum dai log out?

| gogosica a răspuns:

Poti sa schimbi setarile telefonului, pentru a accesa internetul doar cand ai nevoie. Pentru a face acest lucru trebuie sa intri la Setari-Retea-Conexiune GPRS si trebuie sa fie selectat "cand este nevoie".

Telefonul iti aduce actualizare instantă a fluxului de ştiri (news feed) de pe Facebook si de aceea consuma mai mult trafic. Aplicatia facebook instalata pe telefon nu are functia de log-out. Pentru a te deloga din cont trebuie sa intri in meniul telefonului la Setari- Resetare la valorile din fabrica, dar in aceste conditii se vor pierde si informatiile care sunt salvate in telefon.