| MihAelA_1847 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre cele doua pelicule regizate de James Cameron("Avatar" si "Titanic"), pe care ati alege-o? De ce?

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Titanic pentru ca Avatar e o mare "capodopera". Prea mare, poatewinking

| Ea12345 a răspuns:

Avatar a ft frumos, dar Titanicul nu poate fi egalat.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...
Mie imi plac mult SF-urile. Sunt fan al acestui gen de filme.
Dar imi plac si dramele catusi de putin.
Dar cu siguranta aleg AVATAR. happy

| inna a răspuns:

Titanic fara dar si poate!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nu am vazut "Avatar". Genul SF nu imi place foarte mult. E prea multa "vrajeala", ca in majoritatea de altfel, doar ca celelalte genuri par mult mai reale, adica din viata de zi cu zi.Cu siguranta prefer "Titanic". A fost luat dupa un caz real, a iesit ca fiind de acolo de la "mama lui". Descoperim sensibilitatea celo doi, ce mai.sunt o sesnibila si prefer "Titanic". Desi daca urmaresti un film cap-coada e imposibil sa nu-ti placa, fie el de orice genwinkingpaa

| cosima11 a răspuns:

Titanic. pentru ca e cel mai minunat film care exista... si pentru ca. imi place :X

| daniDeeDee a răspuns:

Titanic, povestea de dragoste...love struck

dar nici cu Avatar nu mi-e rusine laughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Titanic.

Răspuns utilizator avertizat
| tim a răspuns:

Absolut, Titanic!

| eveline a răspuns:

Avatar nu imi inspira nimic, este bun decat pentru cei obsedati de sfbig grinIar Titanic cred ca pana si in prezent este cel mai bun filme facut vreodata si nu imi voi schimba parerea cu una cu doua:Xlove struck

| Lary a răspuns:

Titanic categoric

| ZuuZaaA a răspuns:

Titanic! Pur si simplu pentru ca imi place:X

| AneZniP a răspuns:

L-am vazut pe ambele. sunt spectaculoasae dar imi place avatar mai mult pentru ca este SF si acele creaturi (actori) sunt draguti facuti si machiati asa. PA!

| Paris a răspuns:

Titanic!

| Bia:X a răspuns:

Titanic... pur si simplu ma fascinat e prea frumoshappy

| andreea4ever a răspuns:

Inca nu m-am gandit la asta. Titanic e un film frumos si cred ca l-as alege pe acesta, dar si Avatar e interesant desi nu l-am vazut au auzit multe despre el, cred ca l-as alege.
Da cu siguranta Avatar!

| rraluca a răspuns:

Titanic cu siguranta. Avatar mi se pare o tampenie de film si... chiar nu inteleg dc s-a sinucis asa multa lume dupa ce a vazul acel film...lipsa de ocupatie? big grin

| Zuzaaa a răspuns:

Hm confused amn2 sunt frumoase
primul, AVATAR arata o lume noua si chestii de genu` si bataiwinking si e suuper fainwinking mi-a plk sfarsitul mult

al 2, titanicul vorbeste pur si simplu despre o intamplare trista,

primul este nou si a facut mii de furori de cand a aparut

insa si al 2 lea film a fost si el candva faimos si este pentru cum a fost facut si etc etcwinking

deci amn2 au fost fffff si sunt fffffff bunewinking amndoua au facut mii de furori... nu stiu ce as alege pe bune

| insomnia a răspuns:

Titanic!

| betti a răspuns:

Avatar. Imi plac sf-urile.Desi nu l-am vazut, am vazut doar tailarul! Dar nici sa fi vazut povestea vaporului Titanic, nu e de lepadat(ca sa spun asa).

| Iulia295 a răspuns (pentru betti):

Merita sa vezi Titanic.

| georgik21 a răspuns:

Titanic fara discutie:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambelee; dar mai multt AVATAR happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic, e mai realist!

| Fl4sh3rON a răspuns:

Titanic.

| Iulia295 a răspuns:

Titanic - cel mai frumos film