| XatomisX a întrebat:

Daca ar fi sa alegi unde vrei sa locuiesti in ce oras din Romania ti-ai dorii sa stai?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Am călătorit în aproape toate orașele din România, iar pot spune sincer că cele care mi-au rămas întipărite în minte, şi în care aş mai vrea să merg o dată sunt: Sibiu şi Iaşi.
Probabil, aş vrea să locuiesc în unul din aceste oraşe.

| thegatekeeper a răspuns:

Cluj-Napoca, Sibiu, Timisoara sau Sighisoara. Cu putin noroc, am sa locuiesc incepand din toamna in Cluj, odata cu intrarea la facultate.

| mona a răspuns:

Sincera sa fiu, as alege tot orasul unde locuiesc acum

| Morrígu a răspuns:

Braşov sau Constanţa.

| detty24 a răspuns:

București ♥

| StonemAlly a răspuns:

Cluj-Napocabig grin Am stat acolo pana la 11 ani si e foarte tarebig grin

| Nimixpecial a răspuns:

Constanta.Gonna happen soon.

| Pissicuts a răspuns:

Baia Mare sau Brasov, nu stiu de ce dar imi plac foarte mult

| MJFAN94 a răspuns:

Eu sunt Bucurestean, A-si alege intre Bucuresti sau constanta. Pentru ca na bucurestiu e Bucuresti, capitala, si super misto aici, m-ai ales daca ai aici prieteni neamuri, etc, e super misto sa locuiesti aici din punctu meu de vedere! Si constanta pentru ca e oras mare si este marea, plajele!

| Elisse a răspuns:

Tot in Bucuresti..sau in Suceava.dar acolo sunt prietenii mei cei mai buni si deasta.preferabil Bucurestihappy

| STELUTAURIE a răspuns:

Brasov