| Demeister a întrebat:

Daca vrei sa locuiesti intr-o vila, este mai bine la oras sau la sat?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La oras ca la sat se fura laughing

| alexandrualind a răspuns:

Oras.

| Aberdeen a răspuns:

La sat. Arată mai bine, e mai liniștitor, se potrivește cu peisajul. laughing Te simți și altfel. Există destule vile și la sate.

| florinflorescu a răspuns:

Depinde de ce iti doresti: liniste si pace sau forfota si galagie. Eu de curant m-am mutat intr-un sat la 7km de oras, si la oras am tot vila, dar sincer nu se compara. Depinde doar de ce ai tu nevoie si cum vrei sa decurga viata ta in continuare. Succes.