| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa iei o pastila care sa anuleze dorinta, atractia fizica fata de sexul opus ai lua-o?

Răspuns Câştigător
| ForeverAlone97 a răspuns:

Da.

33 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Exista astfel de pastile. E drept ca ele sunt folosite pentru tratarea altor afectiuni, dar ca efect secundar au scaderea libidoului. In plus nu au efect permanent, ci doar pe perioada administrarii.
In consecinta, ca sa nu ne mai chinui cu astfel de intrebari tampite, iti recomand castrarea. Are efect sigur si permanent.
Succes!

| RAY explică (pentru Holiday):

Un user mi-a spus ca nu e adv

| StrongHeart a răspuns:

Se creeaza o confuzie generala pentru ca biserica ne invata,nici sa nu ne gandim la sex in afara casatoriei,ca este strict pentru procreare,iar tv,media, internet ne bombardeaza cu imagini violente si sexuale foarte explicite, intri pe un site accidental dai peste reclame idioate, n-ai voie nici sa te gandesti, de aici si toate violurile de le vezi pe la tv si toate deviatiile de comportament.
E un cerc vicios pentru ca suntem 0 la capitolul educatie sexuala,cand sexul trebuie sa fie ceva normal, nu un subiect taboo.
E una din nevoile primare cum este hrana si odihna.
Toti oamenii au energie sexuala, trebuie sa invatam sa o controlam, sa ne controlam emotiile, comportamentul etc.