| RAY a întrebat:

Pentru a face sex cu sexul opus este necesara atractia fizica?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Atracția fizică față de sexul opus există indiferent că vrei tu sau nu și e ceva natural.
Dar oamenii nu acceptă să facă sex cu orice partener aparținând sexului opus, ci îi selectează folosind rațiunea, după anumite criterii. Criterii care nu sunt identice la toată lumea.

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imperios necesara prezenta... fizica. A sexului opus. Bineinteles. Restul este sinonim cu aghiasma : ''nici n-ajuta, nici nu strica''. laughing

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Da eu tot citesc pe aici Corbule ca nu este necasa ba ca daca ai atractie fizica =esti obsedat sexual, ba ca esti animal, ba ca nu exista atractie fizica, ca conteaza IQ sau personalitatea ei de ingerasa, iti dai seama ca hetrosexuali astia nu stiu nici ce inseamna hetrosexualitatea

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RAY):

Stai putin si asteapta... ca vei primi (probabil/posibil) raspunsul celui mai ''hetero-etico-moralist'' rolling on the floor personaj de pe site. laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da! happy Asta, daca n-ai un fetiș de-a te lega la ochi ca să îți poți imagina pe cine vrei, alături.

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal ar trebui.
Dar ma gandesc la cei care merg la excorte...aia nnevoie de atractie fizica?
Sau la cei ce abuzeaza, nu cred ca se gandeste la asta.

| SG1995 a răspuns:

Sau ceva bani în avans.

| Plato a răspuns:

Da! Atâta doar ca e mai complexa explicatia.
Desi practic nu, ca sex inseamna (brut) doar penetrarea, si nu te opreste fizic nimic sa o faci.

| Emma30555 a răspuns:

Uneori nu de cele mai multe ori da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| 90210 a răspuns:

Normal ca da

| IamJoKeR a răspuns:

Dacă ai un aspect fizic destul de
plăcut și bine lucrat si te ajuta si papagal sa stii ce si cum sa vorbesti, atunci singur o sa o aduci acolo unde vrei, în pat

| RAY explică (pentru IamJoKeR):

Ce am scris eu ce prostie ai scris

| anonim_4396 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Nu ma duce papagalu, poate daca imi Scot banana direct si incep sa mi-o frec, functioneaza ore ceva?

| gălbenea a răspuns:

Cum ai putea sa faci sex in alte condiții normale? (Nu luam in considerare pușcăriași sau alte exemple care sa forțeze persoana).

| Plato a răspuns (pentru gălbenea):

Viol / viagra