| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa o luati de la capat sau sa schimbati ceva la viata voastra ce ati schimba?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Probabil nimic. Sau poate doar câteva alegeri de moment, care nu ar face mare diferenţă acum happy
Şi probabil aş fi vrut să nu mai stau atât degeaba, să fiu mai realistă şi să nu îmi pierd timpul cu persoanele care nu meritau nimic.

| KristalPop a răspuns:

Nu m-aş fi apucat de droguri.
În rest... nimic.

| ExistentialStuff a răspuns:

Nimic.Abia ce am reusit sa ma confrunt cu o parte din problemele pe care le am.