| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa traiesti inchis intr o lume virtuala unde doar TPU exista, cu ce user ai vrea sa isi traiesti vesnicia virtuala?

26 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca as trai singura...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Crezi prost.
Tu nu ai putea trai niciodata singura si nu poti sa te bucuri de nimic singura.
Asta reiese din aproape tot ce scrii pe aici iar daca nu esti constienta de asta inseamna ca ai ceva probleme.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu v-ati saturat sa va luati de ea si de oameni pe care nu-i cunoasteti, doar pentru a va vedea amuzanti? Am impresia ca e plin site-ul de plozi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu de unde ai aparut? daca naty asta crede, e treaba ei

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis ca as trai singura daca as exista numai aici pentru ca nu consider ca ma potrivesc cu nimeni de aici.
In viata reala am si eu o relatie stai linistit.Si nu stiu de ce te aprinzi asa, ce iti pasa tie?

| minrest a răspuns:

Cu MaskinA, dar pentru ca nu mai intra, nu pot. Atunci nu imi ajunge unul; cu Sebastin si cu Sabin89, sunt convins ca nu ne-am plictisi si am avea ce discuta, despre lumea asta de acum.

| RAY explică (pentru minrest):

A aparut o intrebare foarte interesanta pe TPU despre inteligenta artificiala, eu unu vad realitatea virtuala ca fiind viitorul tu nu?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da, dar asta nu inseamna ca valorile umane trebuie uitate si lasate intr-un colt intunecat, in timp ce tehnologia sa fie absolut totul pentru noi.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Din pacate acolo ne indreptam cam cu toti, cred ca vom deveni una cu tehnologia, deja exista astfel de robo-human partial desigur

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu unul nu vreau sa ma indragostesc de un robot, ci de o femeie perfect umana, n-am de gand sa-mi fac o familie cu niste prototipuri de robotei si nici o inima formata din cipuri nu vreau/

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Realitatea Virtuala are mare viitor, dar nu poate inlocui realitatea, asa ca oamenii se vor obisnui cu ea, va fi o aplicatie printre multe altele. Iar AI, va fi intodeauna supusa oamenilor, pentru ca numai oamenii au bani.

| Sn4k3 a răspuns:

Doamne fereste laughing

| raMLesS a răspuns:

Cu natalia95 rolling on the floor laughing

| Lostlyric a răspuns:

Cu JackR. Am fi parteneri de vesnicie virtuala perfecti. Am avea de toate: certuri, scandaluri, cutite infipte in coaste, imbratisari si dragalasenii, rasete, ne-am uita la filme virtuale, am asculta muzica virtuala, ne-am scuipa si roade nurii, am manca popcorn virtual, mi-ar gati paste virtuale. Am vorbi despre vinuri, filosofie, politica, istorie, parfumuri, peste, iubiri si regrete, prietenii. Am trai o lume virtuala perfecta si completa.
Iar el ar fi de 1.90 si eu de 1.50 (ca marimi ale penisurilor, ma refer).
Si, probabil, ne-am trezi in Vestul Salbatic, in cautarea pepitelor de aur si a banditilor.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca am trai intr-o lume virtuala ne-am pierde sentimentele pentru ca nu am mai fi umani deci... presupun ca nu as avea nevoie de nimeni.

| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

Nici cu mine uratico?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu... Vorbim despre o vesnicie.

| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

Poti veni cu mine sa calatorim prin univers

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

As putea face poate o exceptie :3

| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

Noi doi am putea sa colonizam universul cu copii nostri, suna minunat nu?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Suna ca si inceputul unui scenariu SF care nu se termina prea bine laughing.

| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

O sa ne iubim universal la infinit

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Oare?

| RAY explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cu toti frustratii. Si o versiune de fatã robotizatã perfectã, doar la aia mai avem sanse.

| CdeMetal a răspuns:

As prefera sa mor mai degraba decat sa fiu blocat pe TPU, lol.