| matadoru a întrebat:

Daca ar fi sa va schimbati numele de la username ce alt nume ati alege?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Din moment ce am avut posibilitatea de a-mi alege username-ul, de la bun inceput si am ales, sa-l am pe cel de acum, ei bine, nu l-as schimba. Dupa cum spune si Bacemi, username-ul pe care il am, ma caracterizeaza perfect!
Ai grija de tine!happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sayuri.Suna insa mult prea occidental

| Bacemi a răspuns:

Niciunul. Acesta ma caracterizeaza foarte bine.

| Vizitiul a răspuns:

"Lupul singuratic".

| matadoru explică:

Pt gen0m - nici pe mine nu ma cheama doru laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie numele meu real(al doilea prenume, mai exact), fie Katja(forma originala a numelui pe care-l am in prezent; e un mod de a-mi schimba username-ulhee hee). Dar nici-o sansa, nu renunt eu la elhee hee.