| BUBULINA a întrebat:

Daca ar trebui sa ramai doar cu una din optiunile de mai jos, si ai putea alege, care ar fi alegerea ta?
Si de ce?

internet
cablu TV
telefon mobil
telefon fix

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet. Pentru ca pe el pot folosi programe pe post de videotelefon (yahoo messenger, windows messenger, skype, bla bla). Pot sa vad emisiuni tv, pot asculta radio, pot citi ziare, pot accesa forumuri etc. Intr-un cuvint am toate celelalte optiuni si nu numai... happy

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Net

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Internetul, daca ai internet celelalte vin de la sine.

| SweetCandy a răspuns:

Mobilul incarcat si cu multe minute nationale si internationale, si sunt gata sa plec pe o insula pustielaughing

| Ana a răspuns:

Internet ca gasesti orice
cablu tv nu ca poate nu e nimic frumos big grin
tel mobil nu ca poate nu am credit big grin
tel fix nu ca nu am niciun prieten sau ruda care sa aiba fix big grin

| Gabry a răspuns:

Telefonul mobil care sa aiba si internet! big grin

| Bishop a răspuns:

Internet, pentru ca (cum zice si Sensei.BRO-----Andrei ) il pot folosi pentru orice, telviziune, messenger, skype, radio etc.

bishopwinking

| thehope a răspuns:

Telefonul mobil pentru ca astfel pot mentine legatura cu toti cei de care am nevoie, fie ca sunt in retea fixa sau mobila...in plus pe ala il folosesc zilnic pentru nu sunt acasa foarte mult timp, iar daca telefonul mi-e ceva mai performant pot utiliza si internetul mobil astfel incat am si acces la anumite informatii de care poate am nevoie.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey internet....pentru poti vedea filme pe care le dau si la tv sau nuhappy...si asa avem messenger big grin

| andrei123 a răspuns:

Internetul
(pentru ca ma uit si la tv pe net, fixul nu l prea folosesc deci nu, mobilul nu prea pentru ca as vorbii pe mess cu lumea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doar telefonul mobil. Sunt în legătură cu toată lumea, sunt de găsit foarte repede.
Internetul, cablul Tv nu-mi controlează viața, nu depind de ele.
Telefonul fix nu îmi trebuie, stau mai mult plecată.
Pa, pa.

| Ancutza_6190 a răspuns:

Internetbatting eyelashes
pentru ca daca ai internet ce iti mai trebuie... poti sa vb cu oricine, sa vezi filme, jocuri chiar poti sa faci si banii
ce-ti mai trebuiehee hee