| alaltaieri a întrebat:

Daca are cineva 3 puncte pe regielive si vrea sa faca un bine il rog sa ma ajute si pe mine cu un download. Lucrearea e urmatoarea:

http://facultate.regielive.ro/......26046.html

E ceva urgent, multumesc mult. As fi recunoscator. Sa-mi dea apoi Mesaj privat ca sa-l pot lua.

Răspuns Câştigător
| astro5 a răspuns:

Te ajut daca imi dai fundita

7 răspunsuri:
| astro5 a răspuns:

Ca nu am

| Krp a răspuns (pentru astro5):

Am si eu nevoie de ajutor! Am aceeasi problema, cine ar putea sa ma ajute?!

| alaltaieri explică:

Promit big grin

| alaltaieri explică:

Ai fundita big grin astept mesajul tau

| alaltaieri explică:

Sau macar lasa-mi link aici cu referatul pe transfer.ro daca nu poti da mesaje private

| alaltaieri explică:

Astro5, prietene, inca astept mesajul ala

| alaltaieri explică:

Daca nu te tii de promisiune o sa iti reportez fiecare subiect pe care il deschizi si fiecare raspuns pe care il dai pana cand ti se va inchide contul. Am mai facut asta cu utilizatori neseriosi. Succes