| WithoutName123456789 a întrebat:

Daca ati avea banii necesari,ati cumpara ceva ce v-ati dori, dar de care sa nu aveti nevoie?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Avem nevoie de hrana, aer, apa restul le poti numi mofturi ale speciei noastre

| whatevernvm a răspuns:

Logic, doar nu i-aș băga sub pământ și sa trăiesc cu pâine și apa

| Hammurabi a răspuns:

E un nonsens.
Dacă ți-l dorești, ai nevoie de el pentru simplul fapt că ți-l dorești.
Nu mai e necesară altă utilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă as avea bani asa mulți încât sa nu am ce sa fac cu ei, clar

| Dismally a răspuns:

Tot timpul fac asta, cumpar o gramada de lucruri care nu sunt necesare.