| amorexxx a întrebat:

Daca ati castiga premiul cel mare la loto, ce ati face cu banii?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destinatia Haitiwinking

| juniper a răspuns:

M-as muta in alta tara.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pff, daca.Pai mi-as ajuta familia sa nu mai aiba griji pentru tot restul zilelor. Mi-as cumpara o casa mare, o masina.As avea grija si de cei neajutorati, de copiii bolnavi in mod special.Cam atata.Ehhh! ar fi o gramada si intotdeauna banii se termina asa ca as investii in ceva profitabil ca sa nu se piarda urma lor, a banilorlaughingpaa

| georgiana a răspuns:

As ajuta oamenii saraci si pe cei de la orfelinat, apoi mi-as cumpara un bilet sa plec la o persoana draga.