| Ramo024 a întrebat:

Daca ati dispune de o suma de bani si ati dori sa va cumparati bijuterii, ati cumpara bijuterii de aur sau de argint? Argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Argint, pentru ca am 14 ani, iar aurul pare mai "matur", pentru cucoane big grin

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

In aur si e chiar indicat, e metalul care nu a pierdut nimeni cumparandu l, e o investitie si pe timp ce trece creste valoarea lui

| SteffishoOr a răspuns:

Argint. nu imi place asa de mult aurul, si in caz ca l-as pierde, normal ca m-as oftica de 2 ori mai tare.tongue mie si acum imi vine sa plang pentru ca am pierdut un inel de argint, foarte frumos, acum 3 ani si de atunci nici n-am mai gasit modelul acelatongue.