| cristi27 a întrebat:

Daca ati fi candidat la presedentie si maine ar incepe campania electorala, care ar fi prima promisiune care ati faceo romanilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i scap de mafioti si sa le dau de lucru si salarii mari. Le dau prima casa, le repar apartamentele, le dau excursii gratuite in concedii. Fac economate, autostrazi. RTB-ul o sa circule dupa grafic si o sa fie gratis. Metrou gratis, de doua ori mai multe bonuri de masa, cadouri de Craciun si Paste. Ciinii or sa aiba covrigi in coada si multe multe alte surprize, pe care le vor descoperi daca ma aleg pe mine in fruncea tarii happy

11 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

As pune in aplicare proiectul meu "O viata mai buna pentru toti", cu sprijinul vostru si al romaniilor din strainatate.Impreuna putem realiza multe proiecte pentru tara noastra.

| sorin a răspuns:

Ca o sa fac in asa fel incat sa aiba un trai decent, si excluderea multor taxe.

| cioko19 a răspuns:

:O Hai Bro ca ai un vot si de la mine

| cristi27 explică:

BRO daca te tii de cuvant cu promisiunile astea o sa fac si turism electoral pentru tine, meriti lucrul astalaughing

| monika_9877 a răspuns:

Ca o sa fac in asa fel incat sa fie bine si lor

| domidoc a răspuns:

Evident,"Sa traiti bine"!

| rox a răspuns:

BRO daca candva vrei sa candidezi, ai un VOT de la mine pentru tinelaughing cred ca promisiunile tale le doreste oricine.
hmmm la mine cred ca ar suna ceva gen: va promit sa nu promit nimic din ce nu pot sa faclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja am doua voturi, un inceput promitator. Inca putin si Base isi va simti scaunu amenintat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro, ai uitat sa zici"Sa traiesc bine"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legea 18 si pedeapsa cu moartea, doar asta ar face ceva ordine in Romania in momentul de fata

| martensica a răspuns:

Aceeasi vrajeala ni se baga la perfuzii din 90 incoace, numai ca ea tine pasul cu moda si este stilizata corespunzator. Daca vrei sa iti garantezi 3 000 000 de voturi ( popoulatia de rromi cu drept de vot ), promiti marirea ajutoare sociale, declari colectarea de fier vechi\peturi si cersetoria ca principala ramura a economiei avand in vedere ultimile prezente la vot a romaniloc, ai castiga cu vot majoritar.