| HaruhiFujioka a întrebat:

Daca ati fi la un spectacol pe scena, ati canta si ati uita versurile ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

As fi gen "haideti sa va vad daca stiti versurileee acum cantati voiii" si publicul "yeeeeeeeeeeee"

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa crezi că ai face dar panica te va cuprinde și ai urla până ai răguși!
Nu mai gândi așa, copile.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am greșit eu răspunsul sau tu ai schimbat întrebarea?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

As canta Titanic de Celine Dion si spectatorii panicatia ar parasi salalaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu as face nimica.
Nu m-as ucidehappy
Vreau sa traiesc, sa ma marit, sa am copii...ma rog, ca orice femeiehappybatting eyelashes

Sfarsitul lumii?
N-are decat sa vinalaughingbig grin

Baftahappy

| justme_2041 a răspuns:

Aaa...ca in episodul ala cu hannah cand a uitat versurile melodiei si a ajutat-o lili si oliver
eu as spune ala...cantati cu mine toata lumea, cine stie va dau autografe! si normal ca fanii incepeu sa cante
sanatate si pupici:*:*, dar tu ce ai face?

| Kitty a răspuns:

Ce "optimista" esti! Eu mi-as lua adio de la persoanele dragi si... apoi nu mai stiu ce as face. Este o intrebare dificila si. trista.

| Meryem027 a răspuns:

Nu esti sanatoasa, cum sa te injunghii?laughing Si daca alarma este una falsa? Uite, sfarsitul lumii nu il stie nimeni, doar Dumnezeu. Si atunci cand va veni, suportam consecintele sau cine stie poate unii dintre noi sunt rasplatiti. happy

| Muflă a răspuns:

Nu stiam de episodul ala straight face credeam ca se uita numai frate-miu

| Licurici_9087 a răspuns:

As improviza...happy