| giulyPrinCopaci a întrebat:

Daca ati gasi jurnalul cuiva despre care ati vrut intotdeauna sa stiti mai multe, ce ati face?
L-ati citi sau l-ati inapoia?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Intai il citesc, apoi fac in asa fel incat sa il inapoiez, dar sa nu il dau eu, in alt mod! Fiindca persoana respectiva ar realiza din prima ca l-am citithappy.

Bafta.

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Persoana despre care vreau sa aflu totul, cu lux de amanunte, nu poseda un jurnal.

| Ea12345 a răspuns:

Cred ca multa lume spune,, l-as inapoia", dar in realitate...ar fi altefl.Asa ca nu-mi e rusine sa recunosc ca l-as rasfoi putintongue Dar asta daca e o persoana draga, misterioasa care m-a facut de multe ori sa am niste indoieli.happy

| OanaG a răspuns:

Sincer, eu i l-as da inapoi, as vrea sa raman doar cu, curiozitatea! Cum mie nu`mi place ca cineva sa-mi umble prin lucruri, cred ca nici persoanei care si-a pierdut jurnalul nu i-ar placea!

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

L-aş înapoia persoanei respective chiar dacă m-ar roade curiozitateahee hee.
Oricum, nu ar fi treaba mea să umblu în lucrurile altuia/alteia.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

L-as inapoia, oricat de curioasa as fii am invatat sa-mi stapanesc curiozitatea big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ramona_5995 a răspuns:

Decat sa spun ca l-as inapoia, stiind ca se poate sa nu, mai bine iti raspund sincer blushing.
Deci.
Depinde de stapanul jurnalului; adica... De exemplu, daca ar fi al unei prietene, bineinteles ca i l-as inapoia fara sa il citesc. Dar daca ar fi al unei fete care n-o suport [ca sa nu spun inamice] i l-as citi blushing!
[Eu macar nu mint din start. Am spus adevarul :d big grin ]

| nestlebaby a răspuns:

As minti daca ti-as raspunde ca l-as inapoia happy curiozitate ma numesc laughing

| Aicilef a răspuns:

Daca zic ca l'as inapoia as mintzi.cred ca l'as frunzari putinbig grin

| cmm a răspuns:

L-as citi, desigur, apoi l-as inapoia persoanei spunandu-i ca l-am citit. cine spune ca nu l-ar citi, e nesincer

| unefillefrançaise a răspuns:

Pai depinde de ce persoana ar fi whistling happy