| naya a întrebat:

Daca ati putea ce ati elimina de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Intrebarile puse despre cum sa faca sex. sau daca a ramas gravida. si multe altelecare .chiar nu au o problema la care cere un sfat .au invadat pustoaicele de 13 15 ani care nu au alt subiect decit sex. barbati etc... Daca e vb de un sfat pentru o problem aserioasa ok dar asa.sa ne aflam pe site... urit...

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E prea frumos daca zic nimic, nu?laughing
Dar...chiar nu imi vine nimic in cap acumworried
NIMIC?batting eyelashes
smug

cami
| cami a răspuns:

N-am treaba cu scoicile. Nu frecventez categoria Gastronomie. I-as elimina pe astia care care nu "stie" sa scrie. Atat.

| elena a răspuns:

Intrebarile si raspunsurile triviale... dar asta nu tine de mine, oricum se pare ca in ultimul timp acestea sunt triate din cand in cand...intrati pe Moderare de continut si puteti elimina unele intrebari nelalocul lor.

auran
| auran a răspuns:

Cele spuse pana acum, prescurtarile - gen mess

| hashe86 a răspuns:

Intrebarile de prost gust, puse din plictiseala. am vazut ca raluca face un triaj al lor dar e nevoie de un sistem mult mai strict.
messengiariana
vulgaritatile
frustratii
ipocrizia
egocentrismul
pupincurismul
numai bine!

| JustMeFlory a răspuns:

Intrebarile stupide...si cele gen:am facut sex neprotejat, oare am ramas? Hai sa fim seriosi! De ce nu se intreaba chestia asta sau sa se informeze inainte sa faca sex fara sa se gandeasca la ce va urmahappy

| CrucifiedCountess a răspuns:

E Myley Cyrus!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intrebarile despre.thinking Miley Cyrus, scoici si Hannah Montana d'oh rolling eyes

| Lary a răspuns:

Ceea ce a zis(scris) si irincic

| naya explică:

Hm interesant. dar totusi.Va place Myley Cyrus?rolling on the floor. apropo cine e si ce face?

| oooooooo a răspuns:

As elimina stupidul...

| alexandra14 a răspuns:

Intrebarile puse din prostie
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrabarile despre scoici ci hannah montana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile despre Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pocaiti...