| lAuRitAs a întrebat:

Cum as putea elimina si eu scamele dintr-un tricou?, dau fundita.

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Exista un obiect care seamana cu trafaletul, sau are mai multe forme. Costa aprox. 10 lei. Se gaseste la orice PetShop

| Sorinella20 a răspuns:

Cel mai simplu, este cu lama de ras. Incearca si ai sa vezi cat e de eficient. Am avut un hanorac foarte scamosat, si am apelat la un bic, iar rezultatele au fost neasteptat de bune! incearcawinking

| alinutza4a a răspuns:

Nu se gasesc neaparat la magazine de animale, gasesti si la magazinele gen cora, carrefour, auchan etc bafta:*