| camelia1812 a întrebat:

Daca ati putea sa dati timpul inapoi ce ati schimba? ati facut ceva care sa regretati chiar si in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Mihaela_2782 a răspuns:

Nu... nu as da timpul inapoi chiar daca as fi facut o greseala pe care sa o regret toata viata. Toate se intampla cu un motiv si oricum in viata trebuie sa si gresesti caci altfel nu esti om. DAca as da mereu timpul inapoi nu as mai invata nimic nou. Doar din greseli poti invata sa supravietuiestiwinking

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

As schimba un eveniment care ma marcheaza si acum. Nu as mai da crezare vecinei mele idioate si nu m-as mai desparti de prietenul meu din cauza ei. sad

| kaya a răspuns:

Daca s-ar putea "da timpul inapoi"as vrea sa fiu mica si sa nu mai cresc sa raman numai la copilarie, am facut lucruri pe care le regret si pentru ele ma simt vinovata.As vrea din nou copilaria sad

| bblock69 a răspuns:

As schimba...totul!

| SweetPrinces a răspuns:

Daca as putea sad da am facut si o sa regret toata viata crying(

| Alex_7297 a răspuns:

Nu m-aş fi lăsat de skateboarding acu' 3 ani!laughing

| mrrry a răspuns:

Dap, as schimba faptul ca nu am iesit cu unul din fostii mei cand mi a spus sa merg intr-o zi cu el pana nu stiu undesad dp ce tot eu i-am dat papucicrying

| diana2235 a răspuns:

As da timpul inapoi doar pentru a fi copil iar.
dar nu regret nimic. doar lucruri marunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa am posibilitatea de a opri timpul, cand vreau eu, dupa placul meu. Acum, asta nu consta doar intr-o dorinta ci intr-o mare realizare care se presupune ca m-ar face mai celebra ca Einstein day dreaming.