| Silviumber a întrebat:

Daca ati putea sa va alegeti orice profesie in viata care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milionar...
Glumesc,fotbalist si chiar incerc!
Imi dai funda please?:*
Sunt disperat...happy

16 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Mi-am ales deja o profesie pe care doresc să o am în viitor şi consider că dacă există dorinţă puternică orice este posibil.
Succes tuturor în îndeplinirea viselor!

| CautNume a răspuns:

Psiholog.Si sper ca asta voi si deveni.

| Wehrmacht a răspuns:

Terorist.

| BiuL a răspuns:

Milionar haha, client fals.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu mi am ales de mult profesia si o si fac de cativa ani, dar daca as putea sa aleg altceva tare mi ar place sa fac parte din echipa Top Gear (daca se poate cea de acum 10 ani cand faceau emisiuni mai bune)

| OnuOnulică a răspuns:

Medic big grin

| suffarstar a răspuns:

Scriitor thinking

| greyhound a răspuns:

Asistent medical ginecologie sau degustator de vinuri

| michelia a răspuns:

As oscila intre a fi fotograf ( gen Annie Leibovitz) sau " nose" la brandurile de parfumuri ( nr. 20 pe lista, dar macar sa ma invirt toata ziua printre licorile astea seducatoare, alaturi de Alberto Morillas, Jacques Cavallier sau Anne Flipo ).

Stiu ca suna frivol, dar chiar mi-ar placea asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa testez calitatea berii...

| Wehes a răspuns:

Moderator Tv laughing

| NoisyDream a răspuns:

Medic ginecolog! Sex la locul de munca (glumesc) as alege profesia de fiu de multi-miliardar sadbinee am chef de mistouri scuzee) acum serios as alege profesia de psihologwinking si sper ca viitorul sa imi rezerve sansa de a fi unul happy

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai inainte sa te iei dupa alti intreaba-l pe Dumnezeu deoarece il iti decide soarta nu alti, Dumnezeu este tatal tau nu oameni din jurul tau.Inainte de a face ceva rau punete in genunchi si roaga-te, intreaba-l si el iti va spune in biblie deschide ori unde si alegeti 3 capitole si vei vedea rezultatul. Cu placere. Domnul sa te binecuvanteze.

| madb a răspuns:

Astronaut da sunt prea fricoasalaughing, daca ies in spatiu sa repar ceva la nava si mi se fisureaza casca sau raman fara oxigen OMFG OMFG!laughing) sau criminalist cum sunt cei din Americabig grin da aia din CSI(da originalul) (ca la noi criminalisti nu fac laborator cu teren combinat si nu-mi convine!). Ori genist! Aoleu sunt atatea meserii pe lume nu stiu cum unii raman fara niciuna! Poate nu se pot hotarihee hee.

| coriinawtf a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu politista

| CezaraYulia a răspuns:

Arhitect happy