| CapDeSfecla a întrebat:

Dacă ați putea să vă alegi o "super putere" care ar fi aceea si de ce? Eu sincer as alege sa fiu invizibil,sa pot sa pun piedici pe strada,sa dau palme dupa ceafa, la fund si alte măgarii de genul doar ca sa ma amuz de reactiile celorlalțihappy.

Răspuns Câştigător
| Yee a răspuns:

Cred ca mi-as dori puterea de a imi aminti sa intru pe TPU ziua urmatoare dupa ce pun o intrebare.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa elimin suferinta din lumina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am reușit astfel să scap de urmăritori.
Povestea este reală și îmi aparține 100%.
Pot să te învăț, dar disciplina uceniciei e aspră ca la mănăstirea
Shaolin, și efortul cerebral la limita nebuniei. Dacă tot mai vrei să dai palme invizibile, mesaj privat și te învăț, îți spun ce exerciții să faci.
https://dosarelexsikixxandquixoticfiles.blogspot.com/......nul-i.html

| gemeni6226 a răspuns:

Eu as alege teleportarea as economisi timp si bani de transport plus as putea sa ma vad des cu cei de care ma desparte distanta. Timp:nu ar trebui sa calatoresc ore sau chiar si o zi pana acolo si innapoi tot atit, cit despre banii de transport sa nici nu vorbim.E altceva cand ai si timp si bani pentru acest lucru dar eu sunt la faza in care nu am pentru asa ceva nici timp nici bani.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Dar daca ai primii tu, te-ai mai amuza?

| CapDeSfecla explică (pentru TamplaruAnisoara):

Acum ai cu tinelaughing) strici distracția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu invizibil cand vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa elimin rasismul din toata lumea

| Florin9Florin9 a răspuns:

Să fiu super deștept, pentru că mi se pare mișto să știi o mulțime de chestii.

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Sa transform apa-n vin

| Yee a răspuns (pentru xeum):

Ah, vad ca esti un om de cultura de asemena.

https://ih1.redbubble.net/......8f8.u2.jpg