| AdeLyna36 a întrebat:

Daca aveti o bijuterie (de argint sau gablont) care s-a stricat, o aruncati sau o pastrati?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Daca ar fi din argint as repara-o, dar daca ar fi din gablont as arunca-o sigur.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Incerc sa o repar.
Argintul. Dar gablonturilor nu prea le mai dau sanse.Imi pot lua altle oricand

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Eu în liceu am avut profil mecanic/Dacă îmi place bijuteria, pur şi simplu o repar/De ce să renunţ la ea?

| angel_7075 a răspuns:

Pai daca s-a stricat in modul ca daca un cercel s-a rupt pai... poti sa al duci la bijutier si ti-o face inapoi :d

| izabela_1823 a răspuns:

Eu spun sa o pastrezi chiar daca s-a stricat, poate ca are o valoare sentimentala sau este valoroasa si te-ai atasat de ea