| AdDeEa a întrebat:

Ce idei aveti pentru a face cadou unei fete de ziua de nastere? happy... face 20 de ani si nu prea am idee ce sa-i iau. Nu as vrea sa fie ceva gen bijuterie din argint cum face aproape toata lumea. Dau fundita pentru cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| Stella a răspuns:

O trusa de farduri...sau o posetabig grin

+ciocolata, sau o cutie cu bomboane de diferite sortimentebig grin

6 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Un parfum.
Sau cosmetice(pasiunea noastra)big grin

| lauratrandafirul a răspuns:

Poti sa ii cumeri un ceas sau un lantisor sau gandeste-te tu la ceva ce stii tu ca ii place poti sa ii cumeri un parfum sau cumparai ceva ce ea isi doreste foarte mult

| OmuVerde a răspuns:

Poti alege sa fii complet originala cu un cadou de la Greenpeace http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de bomboane din 20 de tipuri diferite. http://scurt.eu/76

| masterworld a răspuns:

Cumparai o jucarie draguta care o poate face sa zambeasca

| Bibis03_6913 a răspuns:

O bluza sau o esarfa sau un parfum etc.