| SimpleGirl_5909 a întrebat:

Daca avrti sunphoto plss mi-l dati soi idei pentru sunphoto:d pentru cea mai boona idee fundoi:d noomele meu de sunphoto e allyschool

Răspuns Câştigător
| DanaCherry a răspuns:

Poti sa pui tot felul de poze cu anumite orase celebre din lume big grin

1 răspuns:
| Alinutza25 a răspuns:

Poti sa pui imagini frumoase cu tine,familia ta sau animalutele tale, pe care poti sa le imparti in doua albume, de ex: pozele in care ai iesit cel mai bine si unele in care ai iesit foarte rau sau amuzant.Si nu crezi ca meritam eu fundita?