| Anooniimaa a întrebat:

Daca blochez o persoana pe Snapchat aceasta imi mai poate trimite mesaje

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Ca la orice aplicație, trebuie să fiți atentă și să citiți secțiunea de "ajutor" al unei aplicații, secțiunea "utilizator blocat". Acolo veți găsi răspunsul. Căci, unei persoane îi poți restricționa parțial sau total accesul la profilul dumneavoastră. Totul depinde, dacă în momentul în care ați dat comanda de blocare ați bifat ✅ toate căsuțele de blocare.