| Gabigabyi a întrebat:

Daca cineva ar duce la spalatorie profesionala un fotoliu si cei de acolo gasesc in el chestii ascunse ca tigari si alte lucruri poate chiar de exemplu prezervative, droguri, ce ar face? Ca oricum le-ar gasi. Intreb de curiozitate.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca gasesc droguri, politia va fi sesizata, in rest nimic.

| Mariusdrg95 a răspuns:

Dacă e vorba de orice altceva în afara de droguri ori le arunca ori le pun la păstrare și le înapoiază, dacă o spala niște tineri sa găsesc droguri clar le iau ei. Cam astea sunt variantele pe care le vad și automat ceea ce as face și eu dacă as curata și as găsii asa ceva