| Nicole_3441 a întrebat:

Daca cineva ma batjocoreste, atunci e mai bine sa ma prefac ca nici nu-l observ, sau sa-l batjocoresc si eu? mentionez, ca sunt fata si batjocoritorii sunt baieti.

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Nu. i baga in seama nicole, chiar nu merita sa te injosesti la nivelul lor. Oricum daca sunt ignorati se plictisesc singuri si isi dau seama ca pierd timp degeaba, isi dau seama ca esti mai matura ca ei.Prin glumele proaste vor sa vada ce fire ai, daca esti independenta si sigura pe tine, sau fraiera sa te superi sau sa te pui la mintea lor.Lasa.i sa si faca jocul, isi vor da seama ca se pacalesc singurihappy

MaRRy :X::X:X:X::X:X:X::X:X:X::X

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai mai bine ar fi sa nu ii bagi in seama.eu una le raspund la fel.nu suport sa ma injure cineva.asa ca ii iau si eu la rand. dar daca nu esti genu` asta.lasa-i in pace.

| anka a răspuns:

Lasa-i in pace. Indiferenta este cel mai bun raspuns din partea ta. La un moment dat se vor plictisi si vor cauta o alta prada. Crede-ma iti spun din experienta.

| luna a răspuns:

Ignoranta e cea mai buna arma. Asa ca fruntea sus.

| Nicole_3441 explică:

Multumesc tuturor:*!

| maryanaruto a răspuns:

Io de obicei ii lovesc sau le dau ceai pentru ca nu pot aptine sun o fire nervoasa asa ca nu ma prea pricep dar cred si eu ca daca iai ignora ar fi cel mai bine