| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva v'ar putea indeplini o dorinta, care ar fi aceea? big grinbig grin

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa am 1000 de dorinte pe care sa le pot rostihappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

100 de dorinte

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Sa am un prieten bun, romantic si cu un caracter minunat :X adica sa fie sincer, respectuos etc. pentru ca asa ceva mai gasesti ff rar in zilele noastrehee hee Baftawinking

| noi3 a răspuns:

Bag s'ama ca tu esti vreo zana sau ceva sub acoperire?

n-am nevoie de asa ceva, am stelele care-mi indeplinesc dorinte happy

| ArchangelKnight a răspuns:

Mi-as dori ca toti oamenii sa aiba tot ce isi doresc pentru a fi fericiti.

| RoxyAngel a răspuns:

Sa nu mai existe scoli! laughing

| SadRomance a răspuns:

As vrea sa fiu vampir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-mi dea o lampa fermecata sau un pestisor auriu, care imi vor indeplini 3 dorinte.winking Si tot asa, la fiecare, le voi cere cate un peste.Si la sfarsit ce voi face? Voi manca pestii, deoarece este mancarea mea preferata.happyhappy