| tombraiderunderworld a întrebat:

Daca doi oameni se iubesc, trebuie sa faca neaparat sex? Se vor apropia mai mult?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce sa stai cu cineva daca nu pentru sex doar nu iti iei animal de companie

| mgtow a răspuns:

Daca vor bine daca nu asta e, sant cazuri in care unul din ei are HIV si nu pot sa o faca sau are disfunctie erectila si nu i se scoala.

| Bathoryy a răspuns:

Nu neaparat, dragoste nu se rezuma la sex. Ca sa faci asta trebuie sa te apropii foarte mult de persoana respectiva, ca sa nu suferi dupa.

| maxim341 a răspuns:

Daca ai 15 ani raspunsul este nu daca ai 17, 18 este da deoarece odata cu maturizarea nu te mai poti multumi doar cu sarutul, corpul tau are nevoi, si da sexul va apropie mult, nu mai exista granitele alea emotionale, inhibitiile, dar doar daca sunt ambii parteneri de acord, daca nu nu e bine sa exagerezi, pentru ca asta vine de la sine stii, trebuie sa iti doresti sa faci asta, nu e ca si cum zici ''nu am chif sa merg azi la scoala dar totusi o sa merg ''
sper ca te ajuta

| Madayna a răspuns:

Obligatoriu daca doi oameni se iubesc isi doresc sa faca si sex (dragoste)