| anonim_4396 a întrebat:

Daca este cineva din Valcea care se pricepe la arta fotografica...as avea nevoie de niste lamuriri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ok, spune big grin Poate reusim s-o scoatem la capat tongue

8 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

laughing ce tare e asta doar din valcea poate sa te ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac poze digitale, e mai simplu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci, Bro! Pt acelea vreau lamuriri... ce credeai? Ti-am tot spus ca ma crezi mai desteapta decat sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, alexdop21 pentru ca trebuie sa ne si intalnim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O scoatem pana la urma dar...(imi vine sa si rad)vreau pe cineva pro sa imi arate cu degetul pe aparatul fotooo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai apesi botonul si face click laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma provoca Bro...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da tongue Dar inainte te uiti sa fie poza in cadru laughing tongue