| Ioana22B a întrebat:

Daca eu vreau sa ii trimit un e-mail unei persoane care nu o am in lista mea de mess de pe care trimit, acesta va putea vedea mesajul meu? happy

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Bună,
dacă vrei să trimiți un mail către o altă adresă electronică acest lucru este posibil. Destinatarul primește mesajul însă este important să-l și citească. happy

P.S: Asigură-te că e-mailul l-ai scris corect, că este al persoanei pe care dorești s-o contactezi și că i l-ai trimis.

Succes!

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Dacă îi trimiţi de pe yahoo special spre adresa acesteia, va vedea.
Dacă nu, nu. happy