| AvalohAlyn a întrebat:

Daca fac cursuri online la Institutul Sola Scriptura primesc apoi diploma onorifica sau doar daca fac cursul tipărit primesc diploma aceea? Cine mă poate lamuri? A făcut cineva curs la Sola Scriptura? As vrea sa fac aproape toate cursurile de la ei dar nu știu dacă online sau prin corespondenta..Am inceput unul de nutriție și unul de sănătate la ei prin corespondenta..Deci daca faci online pe site-ul lor mai primești diploma de onoare sau care e condiția să o primesti? Evident după ce completezi testele.Și încă ceva :pentru fiecare curs voi primi cate o diplomă daca le fac pe toate? Nu vreau sa fiu înțeles greșit, vreau sa învăț lucruri noi, dar daca primesc și o diplomă de onorifica/de participare după curs e binevenita pentru mine.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pentru fiecare curs voi primi cate o diplomă daca le fac pe toate"

ok, și la ce-ți folosește, sunt hârtii fără valoare (scuze, dar aia e!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Scrie-mi mesaj, te rog mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi că ți-am scris. Aștept răspunsul tău!