| cucarachaalien a întrebat:

Daca femeile n-ar mai fi curve le-am mai iubi la fel de mult?

34 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stiu; gandeste-te tu cat de mult si, mai ales, DE CE iti iubesti mama (de exemplu).

| Flav a răspuns:

Daca femeile n-ar mai fi curve, n-ar mai exista emisiunea ''tradati in dragoste'', iar maica-mia n-ar avea la ce sa se uite cand mananc si m-ar trancani pe mine la cap. Asadar, iubesc curvele.

| Hmmmm a răspuns (pentru Flav):

Un sfat: daca iubesti curvele, iubeste-le cu prezervativ.

| Vizitiul a răspuns:

Ai dreptate. Abia acum realizez ca nu incapeti.

| Vizitiul a răspuns:

Nu te vad, desi fac mari eforturi in privinta astalaughing).

| Vizitiul a răspuns:

Tine-ma bine ca intentionez sa scap.

| Hmmmm a răspuns:

Eu nu le iubesc nici asa. Femeia trebuie regulata, pentru ca este o figura.

| Hmmmm a răspuns:

Sunt un mare nerusinat printre nerusinate...Tre' sa le mai taie cineva din macaroana si galetilor astora de ovule.

| Hombre a răspuns:

Pai daca n-ar fi "curve" voi ce mai f***** mai "sfintisorilor"?

| CoquineNoire a răspuns:

Daca barbatii n-ar mai fi porci, am taia mielul de craciun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ce gest nesăbuit, cum să tai mielul?

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai o idee mai buna?smug

| Hmmmm a răspuns (pentru CoquineNoire):

Daca barbatii ar fi miei, ati taia porcul de paste? Il puteti si beli mielul...Pardon, porcul.

| AdelinaC a răspuns (pentru CoquineNoire):

Imi place raspunsul tau, dar te rog nu jigni saracul porc pentru ca el nu are nicio vina sa fie asemuit cu barbatii.

| CoquineNoire a răspuns (pentru AdelinaC):

Muahahaha, ce rele suntem.

| Alyra a răspuns:

Păi..cum ai mai văzut aici...nu toate femeile sunt...
Și cred că ar fi mai iubite de fapt.

| Anecherry a răspuns:

Probabil ca ne-ati iubi in continuare, dar nu sunt sigura daca mai mult sau mai putin. Depinde de barbat, unii sunt mai atrasi mai mult de acel "hard to get", iar unii de siguranta intr-o relatie.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Sa lasam misoginitatea, deoparte, nici barbatii nu sunt mai buni.

| Woodenpints91 a răspuns:

Da mie-mi plac curvele, din moment ce-s înconjurat de ele.

| Himera a răspuns:

Adam sickDe ce, Doamne, ai facut-o pe Eva atat de frumoasa?
D : - Ca s-o iubesti.
A: - Dar de ce ai facut-o atat de proasta?
D: - Ca sa te iubeasca si ea pe tine.

Ce voiam eu sa spun este ca e naspa sa fii curva, mai ales cand esti una masculina si sunt multe curve-barbati si majoritatea isi pun intrebari imbecile ca aceasta. happy

| cucarachaalien explică (pentru Himera):

Ce ti se pare asa imbecil la intrebarea asta? Macar ai citit-o bine inainte sa-ti dai cu parerea?

| Himera a răspuns (pentru cucarachaalien):

Scuze, te rog sa iei in considerare raspunsul meu ignorand cuvantul "imbecil" din context.

| cucarachaalien explică (pentru Himera):

Te-ai simtit bine dupa ce mi-ai dat raspunsul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ar parea insipide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca barbatii nu ar mai fi niste cretini si misogini si ar avea mai mult respect pentru majoritatea societatii feminine, fara sa se lase dezamagiti emontional de o anumita parte din acea societate, i-am iubi mai mult?
Scuze amice, dar daca tu generalizezi, o fac si eu! big grin

| mat31new a răspuns:

Le-as iubi mai mult.

| CrissuCristina a răspuns:

Nu toate femeile sunt curve.

| NeneaGogu a răspuns:

De ce?

| NeneaGogu a răspuns:

Daca tu iti iubesti mama inseamna ca e curva? nu, dar sa nu uitam ca si ea e femeie

| NoobOrPro a răspuns:

Femeile sunt curve sau tu te imbeti ca porcu si ai fantezii in cap?

| HBK09 a răspuns:

Nu, categoric nu.

| libratop a răspuns:

Salut! Avand in vedere ca traim intr-o societate moderna libera, si ca unele persoane de gen feminin sunt mai "deschise", asta nu inseamna ca toate sunt la fel.Raspunsul la intrebarea ta este: da, daca unele nu ar fi "curve" si sa-si bata joc probabil barbatii nu ar mai deveni nesimtiti si la randul lor nu si-ar mai bat joc. Un barbat nu se naste "bou" si nici o fata nu se naste "curva"; la un momendat o sa vina o "curva" si o sa-l strice pe baiatul cuminte, devenind "bou", iar el la randul lui va "strica" o fata cuminte^_^.

| Kerra a răspuns:

Da' dc zici tu ca femeile is curve? laughing... ma rog, fiecare cu parerea lui laughing.(Daca tu ai dat de una care-i curva... nu inseamna ca toate-s la fel)

| Anecherry a răspuns (pentru Kerra):

Cam toate suntem la fel, pretul difera. Aa, si mai e si faptul ca nu toate recunosc.