| RAY a întrebat:

Daca fiecare persoana ar avea un pret, care ar fi pretul tau?

Răspuns Câştigător
| WithinShadows00 a răspuns:

Ne vindem gratis majoritatea calitatilor altor oameni si isi bat joc de noi, ne dezamagesc asteptarile sau chiar mai rau, etc. etc.
Cele mai valoroase lucruri chiar n-au pret fiindca le dam gratis. Ar trebui sa nu mai dam niciodata nimic daca nu ne convine oferta, garantia, returul pe 30 zile.

| RAY explică (pentru WithinShadows00):

Asa e, mare dreptate ai

47 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In mod logic, nu ar trebui sa te vinzi ca om,, dar mai sunt unii care se vand.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man nu e vorba de vanzare, tu ca valoare cam cat crezi ca valorezi?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca pui deja o valoare materiala omului care se masoara in bani,, deja poti spune ca e obiect de vanzare.

Nu am pret!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Omenia nu are pret man, aia e importanta, sa fi om cu cine e om, degeaba esti bogat daca esti un om ipocrit, nu banii inseamna respect si omenia

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu tot am zis-o... banul face legea, dar nu inseamna totul in viata!

Merg pe principiul asta in viata : raspund cu aceeasi unitate de masura

| Nemessys a răspuns:

Mama mereu imi zice ca sunt un scump ^_^. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Trebuie sa admit, buna asta laughing

| RAY explică (pentru Nemessys):

Super

| Nemessys a răspuns:

Tocmai ai confirmat ca ai greutatea de 10. 18144614×20 la puterea 24 de kg.

Bravo! rolling on the floor))))))

| Nemessys a răspuns:

Ahm da... rolling on the floor Sigur sigur. Mai ales in cazul meu.

| Clorox a răspuns:

Scump nene, scump rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns:

thinking Habar nu am. Sunt ediție limitată straight face priceless!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu chiar esti o raritate de fata, cred ca esti singura de pe TPU care pot spune fata asta e sincera, serioasa, pup sysssssssssssssssss

| ShaOfHatred a răspuns:

Un iaurt de fructe :3

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Cu toate fructele?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am idee.Dar al tau? Sa am si eu un reper

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Valoare in banii? cateva mii de euro posibil

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Dar fetele tot pe aia de nici 2 bani ii prefera. laughing

| RAY explică (pentru Nemessys):

Nu e vina lor, atractia e involuntara

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asa putin? Te subestimezi ray

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In prezent, da, desigur ca uni ar da milioane ca sa aiba varsta mea sau sa fie sanatosi, desi am scris prosti, valoarea pentru sexul opus nu o am prea mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Totusi cred ca si o fata te-ar considera mai pretios ca o masina

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da daca as avea masina aia, bmw desigur, nu vezi ca deja am oferta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Probabil ca ar varia in functie de cine mi l-ar pune.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Clar valabil si in cazul meu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Merge si fara ea, tot aceiasi valoare ai avea.Si daca nu e bmw care e faza?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da tu nu vezi ca nu merge afacerea ca sunt in locatia gresita, trebuie sa imi cumpar masina sa plec la ea sa incheiam afacerea, anul asta am sa merg in ardeal, poate o sa gasesc o mandruta acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Succes sa-mi spui daca gasesti

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aşa o valoroasă laughing

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cat valorezi tu? 8 euro!

P.S : Intoare acel 8, spre dreapta sau spre stanga cu 45 de grade

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Cred ca vroiai sa zici 90 de grade

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

F*ck rolling on the floor. Ai dreptate. Stau cam prost cu matematica rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Stiu ca e problema mare la multi. Nu stiu nici acum de ce dar presupun ca e o intrebare care nu merita un raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Am lăcrimat, deja!

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suficient încât să nu mă poată cumpăra nimeni cu bani.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bravo,chiar nu te poate cumpara un barbat nici macar o ora?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cine esti tu ma? 55 Cancri e? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray, nu ești pe centură aici...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, am gresit locatia scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude what?

Întrebări recente