| RAY a întrebat:

Daca fiecare persoana ar avea un pret, care ar fi pretul tau?

Răspuns Câştigător
| WithinShadows00 a răspuns:

Ne vindem gratis majoritatea calitatilor altor oameni si isi bat joc de noi, ne dezamagesc asteptarile sau chiar mai rau, etc. etc.
Cele mai valoroase lucruri chiar n-au pret fiindca le dam gratis. Ar trebui sa nu mai dam niciodata nimic daca nu ne convine oferta, garantia, returul pe 30 zile.

47 răspunsuri:
| RAY explică (pentru anonim_4396):

Clar valabil si in cazul meu

| Nemessys a răspuns:

Ahm da... rolling on the floor Sigur sigur. Mai ales in cazul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca pui deja o valoare materiala omului care se masoara in bani,, deja poti spune ca e obiect de vanzare.

Nu am pret!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Omenia nu are pret man, aia e importanta, sa fi om cu cine e om, degeaba esti bogat daca esti un om ipocrit, nu banii inseamna respect si omenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Merge si fara ea, tot aceiasi valoare ai avea.Si daca nu e bmw care e faza?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da tu nu vezi ca nu merge afacerea ca sunt in locatia gresita, trebuie sa imi cumpar masina sa plec la ea sa incheiam afacerea, anul asta am sa merg in ardeal, poate o sa gasesc o mandruta acolo

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu tot am zis-o... banul face legea, dar nu inseamna totul in viata!

Merg pe principiul asta in viata : raspund cu aceeasi unitate de masura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Succes sa-mi spui daca gasesti

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult

| ShaOfHatred a răspuns:

Un iaurt de fructe :3

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Cu toate fructele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude what?

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Scump nene, scump rolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Nepretuita laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Ai dreptate naty