| yaxooh a întrebat:

Daca fumezi un pachet de tigari pe zi, cat mai traiesti? laughing

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Statistic, pana mori laughing

| Hammurabi a răspuns:

Vrei o încurajare?
Să știi că un fumător înrăit, are o speranță de viață mult mai mare decât unul pe care îl calcă mașina.

| 1997onur a răspuns:

Nu știu dar e mult rău de tot în pachet de țigări pe zi îți dai seama ca sănătate ta este la pământ.

| Maraa345 a răspuns:

Fix 2 ani, 2zile, 3 ore si 18 minute.

| Iubitoruldecarti a răspuns:

Sunt unii care fumeaza 3 pachete pe zi și n au nimic, traiesc până la 90 de ani di altii se prapadesc de la o singură țigară. Depinde cat de barbat ești

| covrigelbohoi a răspuns:

Mult si bine