| Roxysad a întrebat:

Daca imi cumpar un aparat foto digital primesc mereu si incarcatorul? sau trebuie sa-l cumpar separat? ca la unele aparate spune ca primesti in plus si incarcator si card de 2/4Gb si la unele zice ca primesti numai cardul.deci primesc incarcatorul? :d:dhappy funda

Răspuns Câştigător
| Alexy271 a răspuns:

Nu, nu primesti mereu si incarcator. Sora mea de ex-plu nu a primit cand si-a cumparat aparat. Eu cand mi l-am cumparat in vara am primit incarcator dar a trebuit sa imi cumpar card. Depinde de aparat. Unele au incluse incarcator si/sau card, altele nu. happy