| Gas a răspuns:

Primul fara discutii, BenQ sunt niste gunoaie pe aparate foto.

| Arh123 explică:

Dar prietenul ala al tau ce parere are despre el? merge bine face poze bine sau e vrajeala?

| alexclaudiu2003 a răspuns:

La Nikon se defecteaza butonul de facut poze, are un prieten de-al meu si apasa cu toata forta sa faca o poza si a zis ca mai multi au patit asa, Benq este cea mai prosta marca din lume, aparate foto proaste, monitoare proaste, etc. am vazut cu ochii mei. De aparatul foto Hp nu stiu nimic