| FreddieM a întrebat:

Daca industria in care lucrati nu ar exista, ce ati face ca sa va castigati existenta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Psychic.

| T0T a răspuns:

La sparanghel, în Germania.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am lucrat in mai multe domenii asa ca nu reprezinta o problema sa -mi gasesc de lucru, totusi as intra in pensie anticipata pentru ca deja am dreptul si as gasi ceva ocupatie privata sa-mi rotunjesc pensia.Nu-mi arde sa caut altceva pentru ca ceea ce lucrez acum imi place cel mai mult:comertul.As vrea eu sa vad restul oamenilor cum s-ar descurca daca nu ar mai exista comertul, ei cum s-ar descurca daca nu ar mai avea de unde cumpara alimente.De maine nu ai unde merge la cumparaturi ca nu exista magazine.