| Antoniaflavia a întrebat:

Daca mananc ciocolata ma ingras?
Ce pot sa fac sa ma ingras?
Ofer

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa fii consultata de un medic nutritionist.Acesta pe baza discutiilor isi poate da seama de ritmul tau biologic de ritmul arderilor din corpul tau.Tu fiind la pubertate ai un anumit ritm biologic si conform acesteia ai nevoie de o anumita alimentatie care sa fie sanatoasa si hipercalorica.Doar medicul iti poate prescrie regimul alimentar adecvat.

| bluepriest a răspuns:

Daca vrei pentru forme mananca dupa 8 ceva cu calorii putin mai mari decat e normal.Ti se pune tot pe fund.

| bluepriest a răspuns (pentru bluepriest):

De exemplu: piept de pui la tigaie cu salata si ulei de masline, peste la cuptor cu suc de lamaie si cartofi natur si asa nu te ingrasi dar o sa ai forme foarte vizibilehappy