| Juvetele07 a întrebat:

Dacă mi-a ajuns produsul pe care l-am comandat online în magazin, are ceva dacă îl ridic după 4 zile?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu cred că da... Dacă ai plasat comanda și ai ales să il ridici dintr-un magazin, cred că există un termen de 48h (de la intrarea acestuia in firma) in care poți ridica produsul. Dacă nu reusesti să ajungi, comanda va fi anulată si va fi trimisă retur, iar banii (dacă ai făcut plata in avans, cu cardul) iti vor fi returnați in cont.
Cel mai recomandat e să suni la magazin, să le spui numărul comenzii și să intrebi dacă il pot păstra in magazin, fiindcă momentan ești plecat in vacanță (sau ce vrei tu să le spui) și nu poți ajunge. Eu ti-am dat o idee...

| Juvetele07 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc!